Console Labs S.A.

Produkcje

Lust For Darkness

Wydane na MacOS

Jonathan Moon otrzymuje list od zaginionej rok temu żony. Kierując się informacjami zawartymi w wiadomości, mężczyzna udaje się do posiadłości na odludziu. W tym samym czasie w budynku dochodzi do przerażającej ceremonii tajemniczego kultu, podczas której otwierają się bramy do innego świata.

Wybierz platformę

Tank Mechanic Simulator

Realizowane MacOS / Xbox One / PS4 

Tank Mechanic Simulator to gra o czołgach Drugiej Wojny Światowej, ich załogach oraz ich wkładzie w historię wojen. Jako właściciel muzeum czołgów Twoim zadaniem jest odzyskiwanie zniszczonych lub porzuconych czołgów a następnie odnowienie ich.

Platformy dostępne wkrótce

Thief Simulator

Wydane na MacOS, Xbox One oraz PS4

Wciel się w rolę złodzieja. Zacznij od prostych kradzieży, które pozwolą na kupno nowych gadżetów, a następnie zabierz się za grube ryby! Obserwuj rutyny swoich celów aby nie zostać przyłapanym na gorącym uczynku… lub znajdź najszybszą drogę ucieczki!

Wybierz platformę

Ultimate Fishing Simulator

Wydane na Xbox One / Realizowane na PS4

Ultimate Fishing Simulator to wszechstronny symulator wędkowania, który pozwala na stosowanie różnych technik w różnych miejscach na świecie. Jeśli nudzi Cię czekanie na ryby i zasypianie przed komputerem, oznacza to, że grałeś w złą grę! W Ultimate Fishing Simulator tak się nigdy nie stanie. Wybierz odpowiedni sprzęt i przynętę, zarzuć linkę i poczekaj na branie. Sukces jest gwarantowany. 

Wybierz platformę

Kontakt

contact@console-labs.com