Console Labs S.A.

Relacje inwestorskie

Console Labs S.A. to spółka należąca do Grupy PlayWay. Główną działalnością studia jest portowanie gier na konsole.

W portfolio zrealizowanych projektów znajduje się ponad 10 gier, wśród których najważniejsze zrealizowane to Thief Simulator, Ultimate Fishing Simulator oraz Car Demolition Clicker. Działalnością uzupełniającą jest produkcja gier własnych, realizowana przez podmiot zależny – Beast Games.

Tegoroczne plany studia zakładają portowanie takich tytułów jak m.in. Tank Mechcanic SimulatorDieselpunk WarsGo All OutSkinny & Franko: Fists of Violence oraz Mech Mechanic Simulator.

Console Labs S.A. jest członkiem Computer Entertainment Rating Organization, co uprawnia do wydawania gier bez pośredników na rynek japoński.

Zespół studia obecnie tworzy ponad 20 osób.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

POBIERZ PREZENTACJĘ SPÓŁKI

Struktura akcjonariatu Emitenta

Wyszczególnienie akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% udziału w kapitale zakładowym oraz w głosach na walnym zgromadzeniu na dzień 3 września 2021

Akcjonariusz Liczba akcji Udział w kapitale zakładowym Liczba głosów Udział w liczbie głosów na WZA
PlayWay S.A.            652 947 65,29%            652 947 65,29%
Sebastian Kijaczko              58 118 5,81%              58 118 5,81%
Marcin Wesołowski              52 989 5,30%              52 989 5,30%
Pozostali akcjonariusze            235 946 23,60%            235 946 23,60%
RAZEM 1.000.000 100,00% 1.000.000 100,00%

Zarząd Spółki


Marcin Wesołowski 

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu, współzałożyciel i akcjonariusz Console Labs S.A. Programista i pasjonat od prawie 10 lat związany z Game Developmentem. Sam wykonał port kilku gier na Play Station oraz na Xbox. Jako Prezes Zarządu jest głównie odpowiedzialny za pozyskanie nowych projektów dla Spółki oraz nadzorowanie całego procesu portowania gier na konsole. Marcin jest również współzałożycielem i przewodniczącym Rady Nadzorczej Beast Games S.A.


Rada Nadzorcza


Tomasz Olejniczak

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Prawnik, specjalista w zakresie prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego oraz nowych technologii. Magister prawa oraz administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na Politechnice Lubelskiej. Od 2017 roku związany z branżą gier komputerowych. Od 2019 roku wspólnik Kancelarii Prawnej Respice Finem Paweł Dąbrowski sp.k.


Piotr Karbowski

Członek Rady Nadzorczej


W latach 2007-2008 uczęszczał do Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych, studiując informatykę. W latach 2012-2019 pełnił funkcję konsultanta gier komputerowych w PlayWay S.A. Od 2019 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu CreativeForge Games S.A. Dodatkowo zasiada w radach nadzorczych wielu spółek z branży gamingowej, w tym m. in.: Mobilway S.A., GameFormatic S.A., Pixel Flipper S.A., Stereo Games S.A. oraz Game Crafters Studio S.A.


Grzegorz Czarnecki

Członek Rady Nadzorczej

W 1988 roku ukończył dzienne pięcioletnie studia magisterskie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym, na kierunku Ekonomia. Od ponad 10 lat prowadzi działalność związaną z grami komputerowymi. Od 2005 roku zajmuje się specjalistyczna sprzedażą i dystrybucją gier komputerowych w ramach utworzonej przez siebie działalności taniegry.pl. Dzięki otwieraniu nowych, kolejnych kanałów dystrybucji taniegry.pl zbudowała mocną pozycję na rynku sprzedaży gier komputerowych w Polsce, a także uznanie wśród sympatyków i kolekcjonerów elektronicznej rozrywki. W latach 1999 – 2005 pełnił funkcję Senior Sales Executive w Lyreco S.A. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce Black Mirror sp. z o.o. oraz Członka Rady Nadzorczej m. in. w PlayWay S.A., Polyslash S.A., Creativeforge Games S.A., GameFormatic S.A., Dreamway Games S.A., Ancient Games S.A., Art Games Studio S.A. oraz Duality S.A.


Ewa Kruchelska

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie i studiów podyplomowych z zakresu prawa gospodarczego Politechniki Gdańskiej. Po ukończeniu studiów związana zawodowo z bankowością korporacyjną przez okres 12 lat, przez ostatnie 6 lat z bankiem Raiffeisen, w tym  na stanowisku Dyrektora Regionu. Od 2009 roku związana z branżą stoczniową (stocznia „Crist” S.A.), w funkcji Doradcy Zarządu, Prezesa Zarządu, a od roku 2017 roku Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej „Crist”. Pełni nadzór nad finansami, relacjami podatkowo – prawnymi, rachunkowością, współpracą z bankami spółek z grupy. Posiada ponad 16 letnie doświadczenie zawodowe głównie w branży finansowej, zarządczej.


Krzysztof Kruchelski 

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki w Białymstoku, wydziału Automatyka i Metrologia. Od 25 lat związany z branżą informatyczną – ekspert programista. Początkowo w zakresie programów finansowo-księgowych dla branży hotelowej, następnie od roku 2000 dla branży bankowej. Od 2009 pracuje dla spółki Asseco przy tworzeniu różnego typu aplikacji bankowych ze szczególnym naciskiem na rozwiązania dla Treasury w bankach.


Filmy Inwestorskie Console Labs
Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

601 77 33 44

(biuro czynne 7:00-15:00 od pn. do pt.)

 

contact@console-labs.com